MotoGP: Pedrosi pole u Maleziji, Rossi starta četvrti

Pretposljednja utrka ove sezone

E. Čaušević

Vozač Repsol Honde Dani Pedrosa slavio je u današnjim kvalifikacijama za Veliku nagradu Malezije.

Pedrosa je osvojio pole poziciju u vremenu od 1:59.053, dok je drugo mjesto zauzeo pobjednik prošlosedmične utrke u Australiji Marc Marquez.

Sa trećeg mjesta startaće vodeći u ukupnom poretku Valentino Rossi koji je iza sebe ostavio Lorenza. Duel Rossija i Lorenza sutra će biti u prvom planu jer Španac u ukupnom poretku zaostaje 11 bodova.

Pretposljednja utrka ove sezone u MotoGP vozi se sutra ujutro.