Belgija prejaka za bh. kadete

Poraz od Belgije

Kadetska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u 2. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od selekcije Belgije s 4:1.

Nakon što smo u prvom kolu pogotkom Mirze Mustafića savladali Švicarce, danas je naša selekcija doživjela težak poraz.

Belgija je do vodstva stigla u 17. minuti. Mrežu našeg golmana Jovića pogodio je Verreth, da bi samo šest minuta kasnije Janssens povećao prednost Belgijanaca na 2:0.

Ovim se rezultatom se otišlo na odmor, da bi na početku drugog poluvremena Mujagić vratio nadu našoj selekciji za 2:1.

Ipak Daneels i Veereth zatim ponovo pogađaju za konačan rezultat susreta od 4:1.