Bh. kadeti odigrali neriješeno sa Češkom

Kvalifikacije za EP

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je neriješeno sa Češkom u drugom kolu Elitne runde kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo.

Konačan rezultat susreta glasio je 2:2, a selekcija Češke do golova je stigla zahvaljujući dosuđenim jedanaestercima.

Češka je do vodstva stigla u 44. minuti kada je mrežu Markovića pogodio Šašinka, da bi u 69. minuti našem nacionalnom timu izjednačenje donio Mustedanagić,

Ipak, samo nakon pet minuta Češka dolazi do novog vodstva. Ovaj put precizan sa bijele tačke bio je Žežulka, a konačnih 2:2 postavio je Miletić u 80. minuti susreta.

Nakon današnjeg remija šanse reprezentacije BiH da izbori plasman na Evropsko prvenstvo svedene su na minimum.