Bh. kadeti savladali Mađarsku, ali ostali bez EP-a

Pobjeda za kraj

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Mađarsku, ali se nije uspjela plasirati na Evropsko prvenstvo.

U prva dva kola Elitne runde kvalifiakcija za plasmana EP nađa selekcija osvojila je svega jedan bod, pa su šanse da se prođe grupa bile svedene na minimum.

Pobjeda nad Mađarskom (2:1) našim mladim igračima nije donijela ono što su željeli.

Poveli su naši igrači golom Demirovića u 37. minuti, ali je Mađarska izjednačila preko Dragonera u 65. minuti. Mustedanagić je u samom finišu pogodio za pobjedu mladih Zmajeva.

Na prvom mjestu završila je Češka sa sedam bodova, Škotska i BiH osvojile su po četiri, dok je Mađarska ostala posljednjeplasirana s jednim bodom.