Borac pobijedio Slaviju i napustio opasnu zonu

Premijer liga

Borac je na Gradskom stadionu u Banjaluci savladao sa 2:1 Slaviju u 27. kolu Premijer lige.

Banjalučani su bili bolji, opasniji, pa su na kraju zasluženo stigli do pobjede kojom su napustili opasnu zonu i sve su bliže da nakon velikih problema ostanu u ligi.

Duboko u sudijskoj nadoknadi prvog dijela Radinović zabija za slavlje domaćih navijača. U 67. minuti Radinović šutira malo preko gola Slavije iz slobodnog udarca.

Odmah na drugoj strani gol za Slaviju, a strijelac nakon ubačaja iz kornera bio je Zoran Marušić.

U 72. minuti dobra prilika za Borac poslije ubačaja Milosavljeva, ali je Đilas glavom šutirao pored gola. Veliku pobjedu domaćinu je donio Lazar Marjanović, rezervista, koji je pogodio u 87. minuti.

Borac - Slavija 2:1 (Radinovič 45, Marjanović 87/ Marušić 67)

BORAC: Ružić, Redžić, Popović, Vidović, Kiso, Ristovski, Škorić, Bečelić, Radinović, Đilas, Maletić.

SLAVIJA: Lučić, Ristić, Marušić, Spalević, Bošković, Grujičić, Pušara, Vejnović, Čomor, Papaz, Barić.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: