Borac s igračem manje srušio TOŠK

Tim iz Tešnja poražen u Jelahu

Fudbaleri Borca iz Jelaha savladali su TOŠK iz Tešnja s 1:0 u susretu 15. kola Druge lige Federacije BiH, grupa Centar.

Dosta dobar meč odigrao je domaći tim i na kraju je zasluženo savladao jednog od glavnih favorita za ulazak u Prvu ligu Federacije BiH.

Iako je Borac od 64. minute igrao bez isključenog Envera Buljubašića, u finišu meča su uspjeli da dođu do tri boda. Pobjednički gol djelo je Nedima Subašića u 89. minuti susreta.

Bosna Sema je uvjerljivo slavila u Brezi protiv Rudara rezultatom 4:2.

Hat-trick za goste iz Sarajeva postigao je Mujić, gol je postigao i Varatanović, dok su pogotke za domaće postigli Velić i Hajro.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Centar:

Famos je golovima Sarajkića savladao Mladost s 2:0.

Druga liga Centar, 15. kolo:

Borac Jelah - TOŠK 1:0 (Subašić 89')
Rudar Breza - Bosna Sema 2:4 (Velić 58', Hajro 83' / Varatanović 20', Mujić 38', 45'p, 75')
Famos - Mladost 2:0 (Sarajkić 30'p, 68')