Bosna i Zadar u finalu

Božićni malonogometni turnir

Ekipe sarajevske Bosne i Zadra sastat će se u finalu 18. božićnog međunarodnog malonogometnog turnira "Sarajevo 2010", koji se održava u dvorani "Ramiz Salčin" na Mojmilu.

Obje ekipe su nakon takmičenja po grupama ostvarile maksimalan učinak od tri pobjede.

Bosna je u tri kola pobijedila GOŠK (12:3), Željezničar (12:1) i Split (6:5), dok je Zadar savladao Čelika (12:6), SAŠK Napredak (5:4) i Sarajevo (9:6).

U meču za treće mjesto sastat će se Split i SAŠK Napredak, koji su osvojili druga mjesta u grupama.

Poredak:
A-grupa: Bosna 9, Split 4, Željezničar 4, GOŠK 0.
B-grupa: Zadar 9, SAŠK Napredak 4, Sarajevo 4, Čelik 0.

Susret za susret za treće mjesto na rasporedu je u 16.00, a finale u 17.00 sati.