Branitelj bolji od Rudara

Branitelj je pred svojim navijačima bio bolji od kakanjskog Rudara s 3:2.

Branitelj je nakon dva remija konačno stigao do trijumfa. Domaćin nije osigurao opstanak, pa je u današnjem meču imao veći imperativ pobjede, dok je tim iz Kaknaj bezbrižan u sredini tabele.

Već u sedmoj minuti Marin Vranjić je doveo ekipu Branitelja u vodstvo. Na 2:0 povisio je Matej Bartulica u petoj minuti nastavka.

Minutu kasnije Belmin Čehajić smanjuje na 2:1, a Vedad Muflizović u 73. pogađa za izjednačenje u Mostaru.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Ipak, rezervista Marsel Mace samo dvije minute kasnije zabija treći gol za pobjedu Branitelja.