Bratstvo lagano s Braniteljom

Bratstvo pregazilo Mostarce

Fudbaleri Bratstva savladali su danas u Gračanici ekipu Branitelja s 3:0 u susretu 7. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Bratstvo je u ovom susretu bilo bolji rival i na kraju su sasvim zasluženo stigli do tri boda.

Mreža gostiju je i pored nekoliko dobrih šansi mirovala sve do 37. minute, kada je Bratstvo ipak stiglo do gola. Za vodstvo od 1:0 pogodio je Miloš Galin, a ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Bratstvo je i u nastavku susreta bilo bolje, a sve dileme oko pobjednika riješene su u 65. minuti. Za 2:0 je pogodio Kadrić, da bi Pjevljak u 88. minuti susreta pogodio za konačnih 3:0.