Čelik slavio u probi protiv kakanjskog Rudara

Pobjeda Zeničana na Kamerovića polju

D. Kurbegović

Fudbaleri Čelika su u subotu u prijateljskoj utakmici odigranoj na Kamberovića polju sa 3:1 savladali kakanjski Rudar.

Zeničani su poveli golom Alena Dedića, pet minuta prije kraja prvog poluvremena, a vodstvo Čelika je nakon četiri minute igre u drugom poluvremenu udvostručio Fenan Salčinović.

Crnojević je u 87. minuti smanjio na 2:1, da bi konačnih 3:1 iz penala u 89. minuti postavio Radulović.

Prijateljska utakmica:
Čelik - Rudar Kakanj 3:1 (Al. Dedić 40., Salčinović 49., Radulović 89. / Crnojević 87.)

Zaprati NK Čelik, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: