Čelik zakovan za dno, nevjerovatan rezultat u Doboj Kaknju

Juniorska Premijer liga

Juniori Sarajeva lagano su danas pobijedili Čelik u Zenici rezultatom 3:0.

Loši rezultati prvog tima Čelika odražavaju se i na juniorski tim, koji je također posljednjeplasirani na tabeli.

Sarajevo se danas prošetalo u Zenici uvjerljivom pobjedom od 3:0.

Poveli su Bordo juniori u 9. minuti, a pogodio je Demirel Veladžić.

Već u 26. minuti bilo je 2:0. Ovog puta mrežu domaćeg tima pogađa Ševkija Resić.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku Sarajevo potvrdilo pobjedu golom Haruna Agića.

Sloboda je pobijedila Vitez s 3:1, te je izjednačenja sa Željazničarom na vrhu tabele.

Golove za domaće postigli su Hajdarević, Ahmetović i Salkić.

Nevjerovatan rezultat viđen je u meču Mladosti i Metalleghea, a domaći tim je na kraju slavio pobjedu od 7:3.

Po dva gola za Mladost su postigli Rondić, Škulj i Mušija, a jedan je dodao Sejdić.

Za goste je dva puta pogodio Tankuljić, te Smajić.