Centar bolji od Salinesa

Futsal liga, 3. kolo

S. Bošković

Futsal klub MNK Centar je u trećem kolu Futsal Premijer lige BiH na domaćem parketu savladao ekipu MNK Salines rezultatom 4:1.

Domaći tim poveo je nakon tri minute igre kad je za 1:0 pogodio Sipović, a tri minute kasnije Ramić pogađa za goste.

S ovim rezultatom se otišlo na odmor, a na naredni gol se čekalo zadnjih sedam minuta utakmice. Handžić je u 33. minuti pogodio za 2:1, a nakon njega odmah povisuje i Mulahmetović. Dvije minute prije kraja susreta svoj drugi gol postigao je Handžić

MNK Centar nakon tri utakmice ima maksimalnih devet bodova, dok Salines ima tri.