Dizdaruša otkinula bodove Mladosti, Sloga bolja od Ingrama

Druga liga Sjever, 12. kolo:

Fudbaleri Mladosti iz Malešića remizirali su danas na gostovanju kod ekipe Dizdaruše (1:1) u susretu 12. kola Druge lige Sjever.

Dobro je Mladost ušla u meč i u 12. minuti su preko Mujkića došli do vodstva od 1:0. Međutim, Alen Gušo je u 30. minuti pogodio za 1:1, da bi na kraju ovo ispostavio i kao konačan rezultat

Drugoplasirani tim na tabeli Sloga iz Tojšića savladala je na domaćem terenu Ingram s 2:0.

Golove za domaće su postigli Mirza Šehić i Alen Čehajić u drugom poluvremenu ovog susreta.

Mramor je pogocima Klimentića i Kasumovića savladala Slaven u Živinicama s 2:0, dok je neriješeno bilo u duelima Mladosti iz Puračića i kalesijske Bosne (2:2), te Odžaka i Posavine (0:0).

Slaven - Mramor 0:2 (Klimentić 58', Kasumović 74')
Odžak - Posavina 0:0
Mladost (P) - Bosna Kalesija 2:2
Sloga Tojšići - Ingram 2:0 (Šehić 48', Čehajić 80')
Dizdaruša - Mladost Malešići 1:1 (Gušo 30' / Mujkić 12')