Drina u prijateljskom susretu bolja od Mačve

Ekipa iz Zvornika slavila 2:1

A. Beganović

Fudbaleri Drine su u prijateljskom susretu savladali Mačvu iz Šapca rezultatom 2:1.

U "generalci" pred nasatavk premijerligaške sezone fudbaleri ekipe iz Zvnornika nadigrali su člana Srpske lige grupa Zapad.

U dosta dobroj fudbalskoj predstavi obje ekipe su imale po nekoliko prilika, ali na kraju je Drina zasluženo slavila.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a prvi do prednosti u drugom poluvremenu stigli su Šapčani. Međutim, Drina je golovima Aleksandra Ilića i Miće Kuzmanovića stigla do preokreta.