Dva gola Mehuljića za pobjedu Želje nad Širokim

Pobjeda kadeta Željezničara

Kadeti Željezničara savladali su u četvrtom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Širokog s 2:0.

Kadeti Plavih su lagano došli do četvrte pobjede u prvenstvu i preuzimanja vrha tabele.

Do vodstva su stigli nakon 18 minuta igre. Za vodstvo Želje od 1:0 pobrinuo se Ergin Mehuljić.

Ovim rezulatom se otišlo na odmor, a od 49. minute gosti su igrali sa igračem manje.

Ćosić je isključen zbog drugog žutog kartona, a devet minuta nakon toga, Plavi potvrđuju pobjedu. Konačan rezultat susreta od 2:0 postavio je svojim drugim golom Mehuljić.

Kadeti Željezničara su ovom pobjedom preuzeli vrh tabele, te su jedini tim sa četiri pobjede u četiri kola.