Dva remija i pobjeda Posavine

Druga liga Sjever

Još tri utakmice 16. kola Druge lige Sjever odigrane su danas, a jedinu pobjedu je upisala ekipa Posavine.

Posavina je na domaćem terenu savladala ekipu Dizdaruše s 1:0, a jedini gol je postigao Selimović u 43. minuti susreta.

Četiri gola viđena su u susretu Bosne iz Mionice i Sloge iz Tojšića. Susret je na kraju završen bez pobjednika 2:2.

Golovima Jukana i Omeragića Bosna je imala vodstvo od 2:0, ali je Sloga s dva gola Alagića stigla do jednog boda.

Rudar je u Bukinju ugostio Mladost iz Malešića, a i ovaj je meč okončan bez pobjednika (1:1).

Gosti su vodili od pete minute pogotkom Mujkića, da bi bod Rudaru donio Jusić u samoj završnici meča.