Futsal: BiH u Holandiju s golom prednosti

Baraž za odlazak na Evropsko prvenstvo

A. Beganović

U prvom susretu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine u Visokom je sa 3:2 savladala Holandiju.

Gosti iz Holandije bolje su otvorili susret i u 10. minuti su preko El Morabitija stigli do prednosti.

Međutim, samo dva minuta kasnije naša reprezentacija preko Mulahmetovića dolazi do poravnanja, a s 1:1 se otišlo na odmor.

Do 33. minute rezultat se nije mijenjao, da bi onda Darri pogodio vlastitu mrežu za vodstvo našeg nacionalnog tima.

No, isti igrač se četiri minuta kasnije iskupljuje, odnosno postiže pogodak za 2:2, da bi u 39. minuti Lalić zabio za pobjedu Bosne i Hercegovine.