Gafurović udarcem s bijele tačke donio bod Rudar u Orašju

Kakanjci neporaženi

Nogometaši kakanjskog Rudara ostvarili su dobar rezultat u gostima u Orašju u utakmici petog kola Prve lige FBiH.

Kakanjci su na stadionu Goal uspjeli da ostanu neporaženi i osvoje vrijedan bod.

Domaći su poveli golom Saše Radovanovića u 74. minuti, ali samo tri minute kasnije Zlatan Gafurović zabija s bijele tačke za konačnih 1:1.

Rudar sada ima osam bodova na kontu, dvije pobjede, dva remija i samo jedan poraz. Popularnim labudovima sa Save ovo je bio drugi remi, a na kontu imaju pet bodova.

Orašje - Rudar 1:1 (Radovanović 74/ Gafuvorić 77 - penal)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Orašje: Mandušić, Benca, Lugavić, Kobaš, Marić, Kovčić, Breškić, Radovanović, Simonović, Poturović, Protrka.

Rudar: Bekan, Čaluk, Prkić, Spahić, Dželo, Topalović, Neimarlija, Gafurović, Merdić, Kubat, Sikira.