Golčina Zakarića u finišu prvog poluvremena na Grbavici

Plavi udvostručili prednost

E. Čaušević

Željezničar trenutno igra na domaćem terenu meč prvog kola Premijer lige BiH protiv GOŠK-a iz Gabele.

Plavi su do prednosti stigli u 16. minuti utakmice kada je sjajan gol za dvadesetak metara postigao Jovan Blagojević. Željo je u 32. minuti mogao udvostručiti prednost, ali su dvije fenomenalne šanse propustili Ramović i Zec.

Međutim, u samom finišu provg dijela Željo je poveo sa 2:0. Blagojevića je još ljepšim golom nadmašio Zakarić koji je sa nekih 25 metara prelijepim udarcem savladao golmana gostiju.