Goražde iznenadilo Travnik na Piroti

Prva liga FBiH, 3. kolo

Goražde je novu pobjedu u Prvoj ligi upisalo na gostovanju na Piroti protiv Travnika rezultatom 2:1.

Goražde je odigralo jako dobar meč na Piroti. Do vodstva su stigli u 20. minuti preko Berbića, te su uspjeli zadržati napad Vezira u prvih 45 minuta.

Međutim, nakon 15-ak minuta igre u nastavku ostaju s igračem manje. Isključen je golman Šabić, pa je Travnik do kraja imao igrača više.

Zatim je dosuđen i penal za domaće, koje u pogodak pretvara Jusufbašić, ali gosti s igračem manje u 69. minuti dolaze do novog vodstva, a pogodio je Čakar.