Goraždu bod u Gračanici

Prva liga FBiH, 24. kolo

Fudbaleri Goražda uspjeli su osvojiti jedan bod na teškom gostovanju kod Bratstva u Gračanici. Meč je završen bez golova (0:0).

Prvo poluvrijeme donosi nekoliko dobrih pokušaja na obje strane. Međutim, napadači nisu bili raspoloženi, te se na odmor otišlo bez golova.

Gotovo identična slika viđena je na tereni i u drugom poluvremenu. Prilika je bilo, ali realizacije nije, pa je do kraja ostalo 0:0.

Bratstvo - Goražde 0:0

BRATSTVO: Šabić, Salkić, Kahrimanović, Šuša, Mousa, Stpjepanović, Jaganjac, Puturalić, Omić, Kadić, Huseinbašić.

GORAŽDE: Radić, Dupovac, Dučić, Ferhatović, Hiroš, Geca, Zejnilhodžić, Pjević, Mirković, Selamović, Čakar.