GOŠK osvojio bod u Lukavcu

Remi Radničkog i GOŠK-a

Vodeći tim Prve lige Federacije BiH ekipa Radničkog iz Lukavca remizirala je danas 1:1

Dosta gruba igra obilježila je prvo poluvrijeme. Nakon uvodnih 10-ak minuta u kojima su oba tima imala po jednu dobru priliku, Radnički preuzima terensku inicijativu i stvara dvije dobre šanse.

Pokušali su za domaće Mujić i Jahić, ali preciznosti nije bilo, te se na odmor otišlo bez golova.

GOŠK je nakon 15-ak minuta igre u nastavku poveo. Za vodstvo gostiju od 1:0 se pobrinuo Željko Malčić.

Ipak, radost gostiju je kratko trajala. Mujagić je sjajnim golom izjednačio na 1:1 samo nekoliko minuta kasnije, a do kraja se ovaj rezultat i zadržao, te su oba tima osvojila po bod.