Gošk savladao Travnik uz sedam pogodaka

Sjajna predstava na Kupresu

S. Mlaćo

Nogometaši Goška i Travnika danas su na Kupresu odigrali prijateljski susret u kojem su Gabeljani slavili sa 4:3 (3:0).

Gledaoci su mogli vidjeti veoma kvalitetnu i efikasnu predstavu, a nakon prvih 45.minuta bilo je 3:0.

Golove za Gošk u prvom poluvremenu postigli su Josip Ereiz, Miljenko Bošnjak i Mirsad Ramić, ali su se Veziri u drugom poluvremenu uspjeli vratiti. Sabahudin Jusufbašić je uz pomoć jednog igrača Goška zatresao mrežu protivnika, a onda povratnik u redove Travnika Muharem Ćivić sa dva skoro identična pogotka iz slobodnog udaraca poravnava na 3:3.

Ipak, Gošk pred sami kraj dolazi do pobjede kada vezista Marko Mišić iz jedanaesterca pogađa za konačnih 4:3.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

U prvom kolu Prve lige Federacije Travnik će na svojoj Piroti ugostiti Velež, dok će u Gabelu gostovati Novi Travnik.