GOŠK siguran u Konjicu

Nogometaši GOŠK-a slavili su danas, u okviru 28. kola Prve lige FBiH, sigurnu pobjedu u Konjicu protiv Igmana (3:1).

GOŠK je opravdao ulogu favorita u hercegovačkom gradu, pa je stigao do važnog trijumfa.

Tim iz Gabele je tako iskoristio poraz Budućnosti, pa se domogao drugog mjesta, te je i dalje na dva boda od vodeće Mladosti.

Igor Aničić je bio strijelac prva dva gola za GOŠK. Prvi je postignut u 19. minuti, drugi u 35. minuti. Na 3:0 povisio je Malčić u 50. minuti. Utješni gol za domaće postigao je Kudra u 56. minuti.

Igmanu je ovo bio već 19. poraz, te je ostao zakovan za dno tabele sa svega 13 bodova iz 28 kola.

Igman - GOŠK 1:3

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Igman: Pajaziti, Pajić, Kadić, Đapo, Alihodžić, Graho, Kozić, Bajrić, Zuhrić, Lukomirak, Mujezinović.

Gošk: Sušac, Bošnjak, Dodig, Malčić, Ljubić, Stjepanović, Rozić, Cvitković, Čilić, Jelavić, Aničić.