Gostujuće pobjede Borca i Moševca

Druga liga Centar, 9. kolo

Četiri meča 9. kola Druge lige Centar odigrana su danas. Gosti su upisali dvije pobjede, dok su dva meča završena bez pobjednika.

Borac iz Jelaha je slavio kod Usore sa sigurnih 2:0. Golove za goste u ovom meču postigli su Avugustinović (autogol) u 68. minuti, te rezevrista Husaković četiri minute kasnije.

Moševac je s 3:2 savladao zenički Rudar i to nevjerovatnim preokretom u finišu meča.

Domaći su poveli u 29. minuti golom Imamagića, da bi Skomorac četiri minute kasnije pogodio za 1:1.

Autogol Muminovića u 58. minuti donio je novo vodstvo Rudaru, ali su gosti u finišu s dva gola došli do preokreta. Kahrimanović je u 89. minuti izjednačio na 2:2, da bi u četvrtoj minuti nadoknade Fejzić pogodio za konačnih 2:3.

Radnik iz Hadžića je bez tri boda u Žepču ostao u 90. minuti. Meč je završen rezultatom 1:1.

Gosti su preko Vladavića vodili od 60. minute s 1:0, ali je Lučić s penala u 90. minuti donio Žepču bod.

Neriješeno je bilo i u meču Pobjede i Natrona, a meč je završen rezultatom 2:2.