Grude primile osam golova u Ljubuškom, Jelčić dao četiri

Druga liga Jug, 2. kolo

Sloga iz Ljubuškog je upisala najuvjerjiviju pobjedu u drugom kolu Druge lige grupa Jug. Grude su se s gostovanja u ovom gradu vratile s osam pogodaka u mreži (8:0).

Pravi junak ovog susreta bio je Mirko Jelčić. Ovaj fudbaler je postigao četiri gola i to u razdoblju od 50. do 85. minute susreta, a u strijelce su se još upisali Grgić (dva gola), te Glavina i Jelić.

Posušje je do druge pobjede stiglo protiv Šujice s 5:1. Dva gola je u ovom susretu postigao Stipić, a pogotke su još postigli Jurišić, Mandurić i Begić. Gol za goste je postigao Stipić.

Blagaj je do druge pobjede došao na domaćem terenu protiv Brotnja iz Čitlula (1:0). Jedini gol u ovom susretu postigao je Kalajdžić u 22. minuti susreta, a Blagaj je u ovom susretu nosio dresove sa sponzorstvom boksera Adnana Ćatića.

Druga liga FBiH, Jug, 2. kolo:

Višići - Kamešnica 1:2 (Pažin 35'p / Jurkić 77', Omazić 88')
Iskra - Klis 1:1 (Balić 61' / Demirović 90')
Sloga Ljubuški - Grude 8:0 (Glavina 21', Grgić 32' 40', Jelčić 50', 69', 78', 85', Velić 90+1')
Sloga Uskolje - Tomislav 1:2 (Trbara 38' / Jurič 31', 40')
Blagaj - Brotnjo 1:0 (Kalajdžić 22')
Posušje - Šujica 5:1 (Jurišić 22', Stipić 44', 87', Mandurić 76, Begić 78' / Stipić 26')
Kupres - Stolac 2:1 (Mišković 54', Čaluk 66' / Zubonja 75')