Hadžić umalo dokrajčio prvaka Evrope

Propustio sjajnu šansu

E. Čaušević

Bh. juniori igraju meč prvog kola elitnog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Francuske.

Do kraja utakmice ostalo je još nekoliko minuta, a naši momci iznenađujuće vode sa 1:0 protiv aktuelnog prvaka Evrope u ovoj generaciji. BiH je do vodstva stigla u 40. minuti kada je Demirović iskoristio veliku grešku golmana Francuske.

U drugom poluvremenu Francuska je izvršila totalnu opsadu našeg gola, no bh. juniori su igrali dobro u odbrani. Posao u ovoj utakmici mogli smo završiti u 79. minuti kada je Benjamin Hadžić imao sjajnu šansu, ali je na kraju šutirao pored gola.