Ilijaš uvjerljiv, nova pobjeda TOŠK-a

Druga liga FBiH, grupa Centar

Danas je kompletirano drugo kolo Druge lige Federacije BiH grupa Sjever.

Gosti su bili ovaj put uspješniji, te su slavili u četiri od sedam utakmica.

Jedan od glavnih favorita za plasman u Prvu ligu Federacije, TOŠK iz Tešnja, slavio je na gostovanju kod Rudara u Brezi s 1:0.

Strijelac jedinog gola bio je Eldin Suljić u 68. minuti susreta za drugu minimalnu pobjedu tima iz Tešnja u ovoj sezoni.

Najuvjerljiviji je u ovom kolu bio Ilijaš. Oni su s 5:2 savladali Azot, a već nakon jedne minute su preko Adžića poveli. Adžić je pogodio i u sudijskoj nadoknadi, a u strijelce su se još upisali Jusić (dva puta), te Smajlović.

Kod gostiju iz Vitkovića strijelci su bili Gegić i Korjenić.

Golovi su sijevali u Tešanjki, gdje je domaća Pobjeda savladala Krivaju iz Zavidovića s 5:4.