Jahić i Salatić strijelci u pobjedi Grasshoppersa

Prijateljska utakmica

Fudbaleri Grasshoppersa danas su u prijateljskom meču sa visokih 5:0 nadigrali drugoligaša Biela.

Prvo poluvrijeme završilo je s minimalnom prednošću Skakavaca od 1:0, a jedini pogodak bio je postigao Jahić u 20. minuti susreta.

Grasshoppers je u drugom dijelu utakmice nametnuo ofanzivan ritam igre i u potpunosti bio dominantniji i konkretniji od protivnika. Igra se većinom odvijala na polovini Biela, a do kraja susreta viđena su još četiri pogotka.

Strijelci su bili Ngamukol, Salatić, Tarashaj, i Ben Khalifa.

Prijateljska utakmica:

Grasshoppers - Biel 5:0 (Jahić 20., Ngamukol 47., Salatić 60., Tarashaj 80. i Ben Khalifa 89.)