Jedinstvo slavi vrijednu pobjedu protiv Goražda

Bišćani trijumfovali s 3:1

U Bihaću Jedinstvo je ugostilo Goražde, pa je slavilo s 3:1 u 19. kolu Prve lige Federacije BiH.

Jedinstvo je bilo sigurno pred svojom publikom, a ovom pobjedi Bišćani su napravili dobar korak u borbi za opstanak.

Rano su domaći stigli do dva gola prednosti. Prvo je Miloš Galin u sedmoj minuti pogodio za 1:0, a ubrzo je u 12. minuti Samir Jašarević povisio na 2:0.

U 42. minuti dosuđen je penal za goste iz Goražda, a Jasmin Šuntić realizovao je najstrožu kaznu.

U završnici prvog dijela još jedan penal, ovaj put za Jedinstvo, no odbranjen je penal Irmanu Hodžiću.

Nastavak je donio nešto slabiji meč,  a domaći su preko Nuspahića došli i do trećeg gola, pa je meč završen rezultatom 3:1. Jedinstvo u 20. kolu gostuje Čapljini, dok će Goražde ugostiti Bratstvo.

Jedinstvo - Goražde 3:1 (Galin 7, Jašarević 12, Nuspahić 84/ Šuntić 43 - penal)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Jedinstvo: Alijagić, Hamzić, Čurić, Nuspahić, Topić, Mustendanagić, Galin, Hodžić, Jašarević, Halavać, Remić.

Goražde: Ćulov, Huseinspahić, Dučić, Raščić, Kurtović, Rovčanin, Adžem, Šuntić, Mirković, Drljević, Čakar.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: