Juniori Sarajeva sigurni, dva gola Hadžića

Juniorska Premijer liga

U subotu su odigrana četiri susreta 20. kola u Premijer ligi  BiH za juniore.

Sarajevo je na Butmiru ugostilo Olimpik, te je slavilo s 3:0 na terenu Trening centra bordo tima.

Nedim Hadžić je postigao dva gola u pobjedi Sarajeva, dok je jedan gol postigao Selmir Pidro.

Željezničar je gostovao kod Mladosti u Kaknju, gdje je pobijedio s 3:1. Adin Mujagić je u drugoj bio strijelac prvog gola za Plave, zatim je Amar Beširović u 28. povisio na 2:0, a treći gol je postigao Emir Tukić u 83. minuti.

Mustafa Mušija je postigao jedini gol za Mladost u 26. minuti udarcem s bijele tačke.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-19:

Golom Saše Maksimovića iz 21. minute Sloboda je s 1:0, kao gost, pobijedila Metalleghe uz isključenje Semira Suljića u 51. minuti. Dodajmo još da su Krupa i Zrinjski odigrali 1:1.

Nakon nepotpunog 20. kola, Željezničar je lider sa 52 boda , dok Sloboda ima 49 bodova, koliko ima i Sarajevo.