Juniori Slobode bolji od Sarajeva, kadeti remizirali

Omladinska Premijer liga BiH

Juniori FK Sloboda savladali su 14. kolu Premijer lige BiH ekipu Sarajeva s 2:1.

Zasluženo je tuzlanski tim stigao do pobjede u ovom meču. Poveli su u 28. minuti pogotkom Ćosića, da bi na samom otvaranju drugog poluvremena Habibović povisio prednost na 2:0.

Počasni gol za bordo tim postigao je Husaković u 83. minuti, a do kraja je Sloboda zadržala prednost.

Juniorska Premijer liga, 14. kolo:

Sloboda - Sarajevo 2:1 (Ćosić 28', Habibović 48' / Husaković 83')

Sloboda: Čizmić, Mehmedinović, Kasumović, Suljić, Biković, Hajdarević, Ćosić, Smajić, Đukić, Mehičić, Hebibović.

Sarajevo: Abdulahović, Mićunović, Zeljković, Đurić, Halavać, Avdić, Agić, Smajlagić, Begenišić, Blagojević, Šehić.

Utakmica kadetskih ekipa nije donijela pobjednika. Meč je završen rezultatom 2:2, iako su gosti iz Sarajeva imali prednost od 2:0.

Golovima Klarića i Hadžića bordo tim je stvorio prednosti, ali je Kurtalić s dva gola donio jedan bod Slobodi za konačnih 2:2.