Juniori Želje razbili Zrinjski

Pobjeda Plavih

Nakon što je prvi tim Željezničara jučer razbio Zrinjski u Mostaru (4:0), danas su juniori Plavih također uvjerljivo savladali Plemiće i to rezultatom 3:0.

Potpuno su juniori tima s Grbavice dominirali u ovom meču, a već nakon 18 minuta igre bilo je jasno kako će bodovi ostati u Sarajevu.

Do vodstva je Željo stigao u 10. minuti kada mrežu golmana Medana pogađa Ajdin Mujagić za prednost od 1:0.

Samo osam minuta kasnije novi gol u mreži mostarskog tima. Ovog puta je pogodio Dacić za sigurnih 2:0.

Rezultat se nije mijenjao sve do samog finiša, kada je Željo potvrdio pobjedu. Konačnih 3:0 postavio je u 88. minuti rezervista Demirović.

Ovom pobjedom Željezničar je i dalje vodeći tim Premijer lige sa tri boda više od Sarajeva i Slobode.