Juniori Zrinjskog bolji od Sarajeva, nova "trica" Jajčana

A. Beganović

U derbiju 2. kola Premijer lige za juniore aktuelni prvaci fudbaleri Zrinjskog bili su bolji od Sarajeva.

Plemići su slavili s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na susretu postigao je Srđan Vulić u 53. minuti susreta.

Golovima Vahidina Avdića mladi fudbaleri Metalleghea su rezultatom 2:0 savladali Krupu, te su tako stigli do druge pobjede u isto toliko odigranih susreta.

Do ubjedljive pobjede (3:0) stigli su juniori Mladosti, a sva tri pogotka postigao je Mustafa Mušija.

U Zenici je Radnik iz Bijeljine nadigrao domaći Čelik (3:1). Domaći su poveli u 38. minuti preko Anela Lemeša, da bi u drugom dijelu Jovan Motika s dva, te Dragan Živanović s jednim golom kreirali veliki preokret.