Kadeti remzirali, juniori Sarajeva poraženi od Slobode

Omladinska Premijer liga

Zaostale utakmice 11. kola Premijer lige BiH između Slobode i Sarajeva u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji su odigrane danas, a tuzlanski tim je imao više uspjeha.

Juniori Slobode su savladali vršnjake iz Sarajeva s 2:1, te su se na vrhu tabele izjednačili sa Željezničarom.

Poveli su domaći u 35. minuti preko Dine Hodžića, da bi Demirel Veladžić u 73. minuti izjednačio na 1:1.

Ipak, samo četiri minute kasnije Muratović pogađa za pobjedu i veliko slavlje mladog tima Slobode.

Meč u kadetskoj konkurenciji završen je bez pobjednika rezultatom 2:2.