Kadeti Sarajeva razmontirali Travnik, nula u Širokom

Premijer liga, kadeti, 6. kolo:

Kadeti FK Sarajevo pregazili su u šestom kolu Premijer lige BiH kao gosti ekipu Travnika sa 6:0...

Potpuna dominacija bordo tima na kraju je donijela veliku pobjedu i šest pogodaka u mreži mladih Vezira.

Ševkija Resić je nakon 10. minuta igre doveo Sarajevo u prednost od 1:0, a zatim je Harun Agić s dva gola u 19. i 26. minuti povećao prednost na uvjerljivih 3:0, što je bio rezultat nakon prvog dijela.

Drugo poluvrijeme također donosi tri gola u mreži Travnika. Mak Varešanović je u 51. minuti povećao vodstvo na 4:0, da bi rezervisti Demirel Veladžić i Semir Smajlagić dovršili posao za uvjerljivih 6:0.

Susret Širokog Brijega i banjalučkog Borca okončan je bez golova (0:0)...

Travnik - Sarajevo 0:6 ( Resić 10' Agić 19', 26', Varešanović 51', Veladžić 59', Smajlagić, 60')
Široki Brijeg - Borac 0:0