Kadeti Širokog i Željezničara uvjerljivi

Premijer liga za kadete

Danas su odigrane dvije zaostale utakmice šestog kola Premijer lige za kadete.

Široki je sa 4:0 slavio na gostovanju kod Veleža, što je timu s Pecare bila četvrta pobjeda u ovoj sezoni, a Rođenima treći poraz.

Već na poluvremenu gosti su imali 2:0 vodstvo, a strijelci su bili Luka Knežević u 17. i Luka Stojić u 35. minuti. U nastavku je Knežević postigao još jedan gol, a konačan rezultat postavio rezervista Kristijan Dadić.

Željezničar je bio uvjerljiv protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Bilo je 3:0 za Plave, a u strijelce su se upisali Aldin Šehić i rezervisti Ivković Ernest, te Semir Dacić.