Kadeti Želje preokretom do pobjede protiv Olimpica

Turnir "Igraj fudbal, živi život"

E. Čaušević

Kadeti Željezničara savladali su danas ekipu Olimpica (2:1) u okviru turnira "Igraj fudbal, živi život".

Željezničar je danas na Otoci stigao do pobjede iako je Olimpic prvi stigao do prednosti. Ipak, Plavi su sa dva pogotka uspjeli da preokrenu rezultat u svoju korist i na kraju stignu do pobjede.

Na otvaranju utakmice Olimpic je iznenadio Željezničar i stigao do prednosti. Mrežu Plavih zatresao je Anes Demirović.

Ipak, Željo nakon primljenog gola krenuo u napad po izjednačenje. Plavi nisu dugo čekali na to jer je Ernest Ivković poravnao rezultat na 1:1.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

U drugom poluvremenu Plavi s Grbavice su bili dosta bolji na terenu. To im se isplatilo sredinom drugog poluvremena kada je Hadžić pogodio za preokret Želje, te konačnih 2:1.