Kadeti Željezničara uvjerljivi protiv Krupe

Sigurna pobjeda

Kadeti Željezničara ostvarili su uvjerljivu pobjedu u susretu 31. kola Omladinske Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Željezničar je u Krupi slavio sa visokih 5:0, pa je ponovo na vrhu tabele s bodom više od Sarajeva, koje ima utakmicu manje.

Igrači Krupe držali su se dobro do 43. minute, a onda je Ahmed Hasanović prvim golom donio prednost Željezničaru, koji se zatim zaigrao i do kraja postigao još četiri gola.

Na 2:0 povisio je Alen Nuhanović u 57. minuti, pa je dvije minute kasnije isti igrač postigao još jedna pogodak. Strijelac trećeg gola bio je Edin Mujić u 66. minuti, a tačku na i stavio je Hasanović drugim golom u 76. minuti.

Kadeti Želje pokušat će zadržati prvo mjesto na tabeli, dok se Krupa nalazi u donjem dijelu tabele sa 26 bodova.

Krupa - Željezničar 0:5 (Nuhanović 57, 59, Hasanović 43, 76, Mujić 66)

Krupa: Kljajić, Čivčić, Stjepanović, Savić, Vučić, Jokić, Guzijan, Makarić, Glamočić, Novković, Jeličić.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

Željezničar: Demirović, Mešić, Šušić, Lukovac, Zilić, Nuhanović, Osmanović, Hasanović, Šehić, Mujić, Zubanović.