Kantar donio Rudaru važnu pobjedu u Mrkonjić Gradu

Prva liga RS, 22. kolo

U nedjelju su odigrane i preostale dvije utakmice 22. kola Prve lige RS.

Važnu pobjedu ostvario je Rudar u Mrkonjić Gradu. Prijedorčani su slavili sa 2:0, pa su vodećem Leotaru došli na dva boda.

Vedran Kantar, najbolji igrač Rudara, ponovo je briljirao. Postigao je oba gola, prvi u 61. minuti, a drugi u drugoj minuti sudijske nadoknade.

I druga Sloboda je poražena kod kuće. U Novom Gradu je Krupa slavila s 2:1.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Cvijanović i Malinović bili su strijelci za Krupu, a jedini gol za Slobodu postigao je Brkić.