Kombinovani tim Bosne remizirao protiv Radnika

Viđena četiri pogotka

S. Mlaćo

Kombinovani sastav visočke Bosne u srijedu je u prijateljskoj utakmici remizirao sa drugoligašem iz Hadžića (2:2).

"Zamisao trenera Dedića bila je da pred tešku gostujuću utakmicu u Simin Hanu, priliku da igračima sa manjom minutažom uz nekoliko igrača iz juniorske ekipe, kako bi provjerio trenutnu formu igrača koji konkurišu za prvi tim", prenosi nkbosna.ba

Ekipa Radnika je u prvom poluvremenu bila bolji protivnik i zasluženo otišla na odmor sa dva gola vodstva. Popularne Karioke su u drugom dijelu zaigrale dosta bolje te su prvo smanjili golom Vedada Džafića da bi konačan rezultat 2:2 postigao Raul de Gracia.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Bosna će u nedjelju u okviru 18. kola Prve lige Federacije BiH u goste Slogi iz Siminog Hana.