LIVE: Dupovac donio Sarajevu poravnanje

Premijer liga BiH, 3. kolo

Od 19 sati u Mostaru Zrinjski dočekuje Radnik iz Bijeljine, a od 20:15 sati na Koševu igraju Sarajevo - Velež.

80 - Prilike pred golom Veleža se redaju, ali promjene rezultata nema. Sada je Bilbija imao dobbar pokušaj, lopta pored gola.

76 - Velkoski u prilici. Međutim, i dalje je 1:1.

65 - Još jedna velika šansa za domaće. Radovac pogađa stativu.

64 - Gooooooooool. Sarajevo izjednačilo pogotkom Amera Dupovca...

58 - Velika prilika za Stojčeva. Pobjegao je odbrani Veleža, prešao je golmna gostiju, ali Škaljić u posljednji čas spašava mrežu svog tima.

58 - Prijeti i Radovac. Međutim, slab šut.

56 - Nova šansa za Sarajevo. Dobar šut Stojčeva, ali lopta odlazi pored gola.

54 - Novi projektil Cimirota, Dragoević ponovo brani.

52 - Cimirot je snažno pucao, no brani Dragojević.

46 - Radovac je ušao u igru umjesto Okića.

45 - Kraj prvog dijela na Koševu.

45 - Okić je glavom pucao iz teške pozicije, lagano je to odbranio Dragojević.

43 - Velež s igračem manje! Maletić je prvo dobio žuti karton zbog prekršaja, a onda direktan crveni karton jer je prema sudiji gestikulirao kako "nije baš najbolji u glavi".

42 - Bliži se kraj prvog dijela na Koševu, Sarajevo i dalje ima gol zaostatka protiv Veleža.

90 - KRAJ u Mostaru, Zrinjski u 92. stigao do 2:0, a pogodio je Crnov.

87 - Završnica utakmice u Mostaru, sve izglednije da će ostati 1:0 za Zrinjski.

28 - Velika šansa za Sarajevo. Zvonić je sa same gol-linije zaustavio udarac jednog domaćeg igrača.

19 - Pejić šutira pored gola Sarajeva. Gosti igraju agresivno i koriste svaku šansu domaćeg tima.

76 - Đurić imao sjajnu šansu, ali je Bodiroga odbranio i ostaje 1:0.

16 - GOOOOL! Haurdić je izašao sam prema golu Bandovića, te je pogodio mrežu bordo tima, ali se nije želio radovati jer je Sarajevo njegov bivši klub.

11 - Izblokiran pokušaj Duljevića, ostaje 0:0 na Koševu.

66 - Nema previše uzbuđenja u Mostaru, gdje Zrinjski održava gol prednosti u meču protiv Radnika.

2 - Bilbija je sjajno pucao sa 17 metara, ali stativa spašava Mostarce. Na Koševu jaka kiša, no svejedno je na stadionu 3.500 gledalaca.

58 - GOOOL! Simeunović je izašao sam pred gol gostiju i pogodio za vodstvo Zrinjskog (1:0).

Sarajevo - Velež 0:1 (Cimirot 16)

Sarajevo: Bandović, Stojčev, Okić, Velkoski, Tatomirović, Duljević, Berberović, Dupovac, Cimirot, Puzigaća, Bilbija.

Velež: Dragojević, Zvonić, Škaljić, Škahić, Popović, Hebibović, Janković, Pejić, Haurdić, Nikolić, Maletić.

45 - Poluvrijeme u Mostaru.

42 - Bliži se kraj prvog dijela u Mostaru, rezultat još uvijek 0:0.

39 - Vučinić je ubacio, Batrak je promašio loptu i propala je dobra šansa za gosti povedu u Mostaru.

33 - Gosti zaprijetili u 28. minuti preko Vučinića, ali je Dujković s lakoćom odbranio.

20 - Terenska nadmoć Zrinjskog u prvih 20 minuta, ali bez gola. Gosti iz Bijeljine zasad uspješno otklanjaju svaku opasnost pred svojim golom.

12 - Nikolić je zaprijetio Bodirogi u osmoj minuti, a dvije minute raniej je to uradio i Pehar.

5 - Malo je kasnio početak utakmice u Mostaru, a trenutno se igra četvrta minuta. Nema golova, u tijeku je je ono uobičajeno ispitivanje protivničkih snaga.

Zrinjski - Radnik 2:0 (Simeunović 58, Crnov 92)

Zrinjski: Dujković, Radulović, Graovac, Simeunović, Muminović, Pehar, Stojkić, Zlatić, Nikolić, Katanec, Đurić.

Radnik: Bodiroga, Memišević, Hasanović, Basrak, Ćosović, Krsmanović, Lazić, Vučinić, Ostojić, Milović, Mašić.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: