LIVE: Tomić pogodio, Željo poveo
Detalj sa utakmice u Vitezu

Ovog vikenda utakmice šestog kola

U subotu se igra sedam utakmica šestog kola Premijer lige, dok je u nedjelju na programu duel Sarajeva i Travnika.

90 - GOOOOL! Dedić pogodio za vodstvo Čelika!

90 - Pala su još tri gola u Gradačcu. U 87. minuti Kokot je povisio na 2:0, zatim je Oglečevac povisio na 3:0. Utješni gol za domaće postigao je Stojanov.

86 - GOOOOL! Tomić pogađa za 2:1!

82 - Velika sansa za goste, ponovo Vučinić,  ovaj put glavom šutira pored gola.

75 - Dobra šansa za Rođene, Janković pogađa stativu.

79 - Željo s igračem više pravi pritisak, pokušava doći ponovo do vodstva protiv Drine. Varea je imao dobar udarac, no odbranio je domaći čuvar mreže.

78 - U Tuzli još uvijek 1:0, Šećerović je zamijenio Mujića u domaćem sastavu.

71 - Varea je u igri umjesto Bučana.

70 - Muminović je izašao, ušao je Blaić, a Zlatića je zamijenio Ščepanović.

65 - Dobar pokušaj Bajića iz slobodnjaka, ostaje 1:1.

64 - Crveni karton je dobio Uzelac, Željo ima igrača više.

65 - GOOOOL! U finišu prvog dijela Mladost izjednačila.

62 - Turković glavom šutira, pogađa rašlje, a onda Kosorić puca preko gola Zvorničana.

60 - GOOOOL! Govedarica zabija za vodstvo Slavije u Gradačcu.

56 - GOOOOL! Autogol Pejića, Olimpic izjednačio.

60 - Đurić je ponovo pogodio prečku gola Slobode.

56 - GOOOOL! Nakon ubačaja iz kornera, Đerić je pogodio za 1:1.

54 - Žuti karton za Turkovića.

51 - U Tuzli još uvijek domaći imaju minimalno vodstvo, a promjena nema ni u Vrapčićima, gdje Velež vodi 1:0 protiv Olimpica.

51 - Vidović je imao šansu za Vitežane, ostaje 1:0.

47 - GOOOL! Vitez vodi, Pinjuh je pogodio.

46 - Sadikovića mijenja Hasanović kod Željezničara.

45 - Počinju druga poluvremena.

45 - Završeno prvih 45 minuta i u Gradačcu.

45 - KRAJ prvog dijela i u Tuzli.

45 - KRAJ prvog dijela u Vitezu i Zvorniku.

44 - Velika greška golmana Drine Maksimovića, koji je dodao loptu do Bučana, a ovaj loptu prebacio preko praznog gola.

35 - GOOOOL! Simić je izveo slobodni udarac sa starne, zakazala je odbrana domaćih, a Kojić je pogodio glavom za 0:1.  Jevtić je dobio crveni karton.

36 - Gooool Veleža vodi protiv Olimpica. Janković je pogodio nakon ubačaja Haurdića.

36 - Sjajna kontra igrača Radnika, ali Obradovićev udarac zaustavlja golman Viteza Živković.

31 - Dujković je pogriješio, Radovanović to koristi i donosi domaćinu prednost.

31 - GOOOL! Sloboda vodi 1:0!

31- Pinjuh propušta stopostotnu priliku za Vitez, ponovo kao pobjednik izlazi Bodiroga.

30 - Memija je dobio javnu opomenu.

29 - GOOOOL! Eurogol Bajića, koji je atraktivno, makazicama, loptu poslao u mrežu domaćih.

22 - Šivšić opucao preko gola, prvi ozbiljniji napad gostiju sa Otoke.

25 - U Bijeljini Mladost i Čelik igraju bez golova, dosta loša utakmica.

24 - Slavija u 15. minuti imala dobru priliku, Kokot je uposlio Jovanovića, koji je bio neprecizan.

20 - U Zvorniku nema promjene rezultata poslije 20 minuta igre. Donaći u plavim, gosti u bijelim dresovima. Gosti imaju nešto više od igre za sada. Kostić šutirao prema golu gostiju, a Bogdanović je na ubačaj Bajića probao da matira domaćeg golmana.

16 - Smriko je šutirao s 20 metara, siguran Bodiroga. Vitez napada…

15 - Šantić je nakon prodora Livančića oucao pored gola Bodiroge. Mogao je Vitez i do vodstva, da je bilo malo sreće.

6 - Hajdarović uposlio Haurdića, no izblokirao je Merajić. Dobra šansa za Velež. Susret u Vrapčićima kasnio je pet-šest 14 - Vasić i Komarčević imali dobre šanse za Mladost, no Hinović je sačuvao mrežu Zeničana. Posebno se golman gostiju istakao nakon udarca Ristića u 12. minuti.

12 - U Gradačcu bez golova u prvih 12 minuta. Zvijezda traži prvu pobjedu, Slavija želi ostati neporažena.

9 - Jedan od zanimljivijih mečeva igra se u Tuzli, gdje su se sastali Sloboda i Zrinjski. Domaći zaprijetili preko Mujića u drugoj minuti, Zrinjski imao jedan korner, ali bez opasnosti po gol Tuzlaka.

6 - U Zvorniku, u duelu Drine i Želje, za sada bez pogodaka.

4 - Vučinić je zaprijetio domaćem golu, pucao je glavom preko gola. Ipak, Vitez ima više loptu u svojim nogama.