Metalleghe BSI organizuje memorijalni turnir "Jozo Lučić"

U subotu i nedjelju u Jajcu

Metalleghe BSI organizuje memorijalni turnir "Jozo Lučić"

Piše: S. Mlaćo
NK Metalleghe BSI će u Jajcu 12. i 13.08. 2017. godine organizirati „ I Memorijalni turnir Jozo Lučić“.

Turnir će se igrati povodom osmog rođendana Kluba, te u znak sjećanja na jednog od utemeljitelja  Kluba, prerano preminulog Jozu Lučića. Na turniru će sudjelovati šest ekipa u konkurenciji pretpionira i pionira: Radnik Donji Vakuf, Romari Vitez, Ključ, Sloboda Mrkonjić grad, Sport team Banja Luka, te Metalleghe BSI.

Turnir će se održati na stadionu „Mračaj“ –Jajce, na terenu prirodnih dimenzija. Pretpioniri nastupaju u subotu, 12.08.2017.godine s početkom od 08:30h, a pioniri u nedjelju, 13.08.2017. , također od 08:30h.

SUBOTA - 12.08.2017:

GRUPA A:                                                                                        GRUPA B:

1.    NK Metalleghe BSI                                                                 1.OFK Sport Team BL

2.    FK Ključ                                                                                    2. ŠN Romari Vitez

3.     FK Sloboda MG                                                                      3. FK Radnik  DV

-08:00 Otvaranje turnira

- 08:30  NK Metalleghe BSI- FK Sloboda MG

-09:20  OFK Sport Team- ŠN Romari

-10:10 FK Ključ- FK Sloboda MG

-11:00  ŠN Romari- FK Radnik 

-11:50 NK Metalleghe BSI- FK Ključ

-12: 40 OFK Sport Team- FK Radnik 

-PAUZA 13:30 -15:30h

-16:00 POLUFINALE A1/B2

-16:50 POLUFINALE  A2/B1

-18:00 Utakmica za 3. mjesto

-19:00 FINALE

-19:50 Dodjela pehara i priznanja

NEDJELJA – 13.08.2017.:

GRUPA A:                                                                                          GRUPA B:

1.NK Metalleghe BSI                                                                      1.ŠN Romari Vitez

2.OFK Sport Team BL                                                                     2. FK Sloboda MG

3.FK Radnik DV                                                                                3. NK Ključ

-08:30  NK Metalleghe BSI- FK Radnik DV

-09:20 h ŠN Romari -NK Ključ

-10:10h NK Metalleghe BSI- OFK Sport Team

-11:00h ŠN Romari -FK Sloboda MG

-11:50h OFK Sport Team- FK Radnik DV

-12:40h FK Sloboda MG- NK Ključ

-PAUZA od 13:30-15:30h

-16:00 h POLUFINALE A1/B2

-16:50 h POLUFINALE A2/B1

-18:00 h Utakmica za 3. mjesto

-19:00 h  FINALE

-19:50h Dodjela pehara i priznanja, zatvaranje turnira