Mikić u nadoknadi za pobjedu Podgrmeča

Bratstvo poraženo u Sanskom Mostu

Nogometaši Podgrmeča savladali su Bratstvo s 2:1 u susretu drugog kola Prve lige Federacije BiH.

Dobro je Podgrmeč ušao u meč. Već nakon šest minuta igre su došli do vodstva, a mrežu gostujućeg golmana Šabića pogodio je Rizvan.

Nastavak donosi nešto bolju igru tima iz Gračanice. Imali su nekoliko prilika, a u 45. minuti su stigli do poravnanja. Rezervista Maid Jaganajac je pogodio za 1:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku se u Sanskom Mostu nije igrao lijep fudbal.  Imala su oba tima nekoliko pokušaja, a u prvoj minuti nadoknade domaći dolaze do pobjede.

Za tri boda Podgrmeča pobrinuo se Borislav Mikić...