Mininogometna reprezentacija BiH ubjedljiva protiv Italije

Na otvaranju Europskog prvenstva u Brnu

D. Rakanović

Mininogometna reprezentacija BiH otvorila je pobjedom Europsko prvenstvo u mininogometu.

U prvom kolu BiH je savladala Italiju sa ubjedljivih 4:0.

Vodstvo našoj reprezentaciji donio je u 13. minuto Marko Vujica, da bi tri minuta kasnije Robert Đotlo udvostručio prednost.

U nastavku utakmce su naši reprezentativci nastavili dominirati na terenu. Marin Jukić je u 34. minuti povisio na 3:0, da bi konačan rezultat postavio Rober Đotlo u posljednjoj minuti utakmice.

Nakon prvog kola naša reprezentacija je prva u grupi E jer su Srbija i Crna Gora u drugoj utakmici ove grupe odigrali neriješeno 1:1.

Naredni protivnik našoj selekciji je Srbija, a utakmica je na rasporedu u ponedjeljak od 18 sati.

Europsko prvenstvo u mininogometu se igra u češkom Brnu od 9. do 17. ovog mjeseca.