Mladi bh. igrači pregazili Hrvatsku

Prijateljski meč

Mlada reprezentcija BiH, igrači do 17 godine, pobijedila je Hrvatsku sa 4:1.

U Ivankovom su bh. nogometaši očitali lekciju vršnjacima iz Hrvatske, pa su ostvarili visoku pobjedu od 4:1.

BiH je povela golom Savića u 34. minuti,  da bi Tegletija u 44. povisio na 2:0. Savić novim golom u 47. minuti rješava dileme oko pobjednika.

U 56. minuti Hasanović je povisio na 4:0, da bi Hanuljak u 74. minuti ublažio poraz Hrvatske.

Hrvatska U-17 – BIH-U17 1:4 (0:1)

Ivankovo: Stadion “Grac” Gledatelja 300

Suci: Josip Lučić-Vinkovci, Kruno Šarić-Županja i Ivan Janić-Ilok Četvrti sudac: Tomislav Haban-Jarmina.

Strijelci: 0:1 M.Savić u 34 min. 0:2 Tegletija u 44 min.(11-m-) 0:3 M.Savić u 47 min. 0 :4 Hasanović u 56 min. i 1:4 Hanuljak u 74 min.

Hrvatska U-17: Pandur, Mikulić (od41 min-Fruk) Ernst-Habib, Pavlak, Tomašković (od 41 Šego), Ljubić (od 41 Palaversa), Kuprešak (od 61 min.Mitrović), Romić (od 50 min.Hanuljak), Martinović, Stanić (od 41 min.Cikač) i Leš (od 41 min.Barišić) Izbornik: Dario Bašić.

Bosna i Hercegovina U-17: Perković, Tegletija (od 73 min.Devedžić), Sadiku (od 61 min.Dejanović), Gazibegović (od 61 min.Žilić), Salčin (od 47 min.Marušić), Santrač (od 73 min.I.Savić), Omerović (od 61 min.Kahrimanović), Kurbegović, Brkić, M.Savić (od 47min.Imamović) i Mehanović (od 47 min. Hasanović). Izbornik: Sakib Malkočević.