Mladost tri od tri, Krupa bolja od Vlasenice

Prva liga Republike Srpske

Mladost i Krupa ostvarili su pobjede u domaćim utakmicama u trećem kolu Prve lige Republike Srpske.

Mladost je u Velikoj Obarskoj uknjižila nova tri boda, pobijedivši Tekstilac sa 2:1. Tim koji je prošle sezone ispao iz Premijer lige ima maksimalan učinak od tri pobjede u prva tri kola.

Komarčević je u 29. minuti pogodio za prednost domaćih. Do 65. minute se rezultat nije mijenjao, a onda je Delić povisio na 2:0. Susaković je postigao utješni gol za goste iz Dervente u 73. minuti.

Krupa je s 3:2 bila bolja od Vlasenice, a to joj je bila druga pobjeda. Mazalica i Stojanov (2) su pogađali za domaće,

Mladost - Tekstilac 2:1 (Komarčević 29, Delić 65/ Susaković 73)

Mladost: Radić, Martinović, Zelić, Bajić, Nikolić, Komarčević, Mičić, Blagojević, Arnautović, Delić, Mazić.

Tekstilac: Plisnić, Rastović, Jolović, Vujanić, Đuričić, Brković, Glišić, Komlenović, Đukić, Milaković, Prljeta. Eskić i Đurić su bili strijelci za Vlaseničane.

Krupa  - Vlasenica 3:2 (Mazalica 13 - penal, Stojanov 59, 61/ Eskić 28, Đurić 34)

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Krupa: Ilić, Stjepanović, Damjanović, Ljubenović, Stojanov, Vuković, Mazalica, Đukarić, Cvijanović, Malinović, Mijić.

Vlasenica: Kovačević, Sladoje, Pejanović, Purković, A. Pejanović, Janjić, Kovačević, Ilić, Eskić, Đurić, Kovačević.