Mladost uvjerljiva protiv Leotara

Leotar nemoćan u Obarskoj

Posljednji meč prvog kola Prve lige Republike Srpske odigrali su u Velikoj Obarskoj domaća Mladost i Leotar iz Trebinja, a na kraju je domaći tim slavio s uvjerljivih 3:0.

Odličan meč je odigrao domaći sastav i na kraju su fudbaleri Mladosti sasvim zasluženo stigli do pobjede nad Trebinjcima.

Do vodstva Mladost stiže nakon sedam minuta igre. Za vodstvo od 1:0 pobrinuo se Baćo Nikolić.

Minimalnim vodstvom domaćeg tima se otišlo na odmor, a u nastavku se mreža gostiju zatresla još dva puta.

Prvo je u 50. minuti Marko Đurović povećao prednost na 2:0, da bi konačan rezultat susreta od 3:0 postavio Baćo Nikolić, drugim pogotkom na današnjem susretu.