MNK Centar bez problema protiv neugodnog Brotnja

Sarajlije slavile novu pobjedu

S. Mlaćo

Sedmu pobjedu u osmom kolu Premijer futsal lige BiH slavili su jučer futsaleri MNK Centar Sarajevo nad MNK Brotnjo 6:4.

Domaći su prvi poveli preko Sipovića, a za 1:1 pogađa Suton. U istoj minuti pogodak Handžića za novo vodstvo Centra, da bi samo minut kasnije Jelić povisio na 3:1.

Ipak gosti se ne predaju, te pogotcima Šunjića i Sutona dolazi do novog izjednačenja. Centar se tada budi i na prednost odlazi sa dva gola prednošću, bilo je 5:3, a mrežu Ivankovića pogađa najprije Jelić, a zatim i Mulahmetović.

U drugom poluvremenu Jelić i Mulahmetović postižu po jedan pogodak, a konačnih 6:4 postavlja u posljednjim sekundama Marković.